درباره ما


ما متمایزیم چون اعتماد شما را داریم

مانا مهام


درباره ما

شرکت توسعه زیرساخت مانا مهام در سال 1396 با هدف اعتلای جایگاه فناوری اطلاعات و تحقق اهداف کلان دولت الکترونیک در کشور و شناخت دقیق نیازمندی­های بنیادین و چالش­های محوری فناوری اطلاعات در سازمان ها، پا به عرصه وجود نهاد.این شرکت با پشتوانه تجارب متخصصین توانمند خود در شناسایی، تحلیل و طراحی راهکارهای فناوری اطلاعات سازمان ها، به عنوان ارائه دهنده راهکارهاي هوشمند مبتنی بر فناوري اطلاعات و ارتباطات براي سازمان­هاي مختلف اعم از دولتی و خصوصی فعالیت می­نمایند.
توسعه زیرساخت مانا مهام بر این باور است که تحقق اهداف کلان برنامه‌­های توسعه در کشور، مبتنی بر چهار رکن شفافیت، افزایش بهره­‌وری عملکرد، فرهنگ توسعه محور، و وجود تفکر سیستمی و وجود درک متصدیان امر و متخصصین نسبت به لوازم توسعه در هر بخش از نظام اجتماعی در کشور استوار است. فناوری اطلاعات به عنوان بازیگر عصر جدید با حوزه­­‌های کاربرد فراگیر، رسالت ایجاد شفافیت و بهره‌­وری عملکرد را در صورت شناخت و درک صحیح متصدیان امر و متخصصین از مقتضیات کسب و کار هر سازمان در هر سطح، و اشراف بر حوزه­‌های کاربرد در سازمان­‌ها بخوبی ایفا می‌­نماید. مانا مهام معتقد است، توسعه پیش از تکنولوژی و تجهیزات، به وجود فرهنگ توسعه محور در هر بخش از جامعه وابسته است. از این‌­رو مانا مهام ماموریت خود را بر شکل گیری تیمی منسجم و چابک، متعهد و مسئولیت پذیر بنا نموده که بتواند علاوه بر ایجاد فرهنگ توسعه خواه در خانواده خود به منظور ارائه بهترین پاسخ به نیازهای مشتریان، همگام با مسیر توسعه سازمان­‌ها، نقشی مانا از خود برجای بگذارد.
توسعه زیرساخت مانا مهام معتقد است که پیشتاز بودن در ارائه خدمات و تسهیل فرایندها، در زمینه دولت و تجارت الکترونیک، مستلزم بینش لازم جهت تدوین استراتژي و متدلوژي تغییرات دائمی تحولات علمی و فناورانه در فضاي مجازی است. دقیقا در جایی که پویش متقابل علم و تکنولوژي، در بستر فرهنگ، به گسترش فراساختار خود در سایر عرصه­‌هاي زندگی ادامه می­دهد.


چشم‌انداز ما

تبدیل شدن به مدلی منحصر به فرد، جامع و راهگشا در ساختن شرکت/سازمان/دولت متعامل
چشم انداز مانامهام
ماموریت مانامهام


ماموریت ما

مانا مهام ماموریت خود را استقرار زیرساخت‌های تعامل‌پذیری و یکپارچه‌سازی در راستای ایجاد پیوند اصولی و پایدار، میان تمامی ارکان دولت الکترونیک در کشور


خط مشی ما

  • طراحی و ارائه راهکارهای جامع تعامل‌پذیری به سازمان‌ها در راستای یکپارچه‌سازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در کشور به منظور تحقق اهداف کلان دولت الکترونیک در برنامه‌های توسعه
  • طرح الگوهای تعامل پذیری بهینه و اجراپذیر مبتنی بر کسب وکار سازمان
  • تداوم نگرش دانش محور در فرایند توسعه در شرکت
  • ایجاد فرهنگ توسعه محور در شرکت با ترویج نگرش استادانه کار کردن
  • ارتقاء مداوم دانش، مهارت‌ها و شایستگی لازم برای ارائه راهکار‌های تعامل پذیری و اعتماد دیجیتال
  • ارتقاء مستمر ابزارها و متدهای حل مسئله در تعامل‌پذیری همگام با به‌روش‌ها و فناوری‌ها روز دنیا
  • ابداع راهکارها و روش‌های نوین و مبتکرانه جهت پاسخ به نیازمندی‌های فناوری اطلاعات سازمان‌ها
اهداف مانامهام