سایت در حال توسعه است…

شرکت توسعه زیرساخت مانامهام با هدف اعتلای جایگاه فناوری اطلاعات و تحقق اهداف کلان دولت الکترونیک در کشور، و با شناخت دقیق نیازمندی­های بنیادین و چالش های محوری فناوری اطلاعات در سازمانها، پا به عرصه وجود نهاد. فعالیت شرکت در حوزه­‌های تعامل پذیری و یکپارچه‌­سازی سامانه‌­ها، امنیت و زیرساخت کلید عمومی، و شبکه بوده که با اجرای پروژه‌های ملی، به وزارتخانه ها، بانک ها سازمان­‌ها در ارائه پاسخ به چالش ها و ارتقاء سطح خدماتشان کمک کرده است.

توسعه زیرساخت مانامهام بر این باور است که تحقق اهداف کلان برنامه‌­های توسعه در کشور، مبتنی بر چهار رکن شفافیت، افزایش بهره­‌وری عملکرد، فرهنگ توسعه محور، و وجود تفکر سیستمی و وجود درک متصدیان امر و متخصصین نسبت به لوازم توسعه در هر بخش از نظام اجتماعی در کشور استوار است. فناوری اطلاعات به عنوان بازیگر عصر جدید با حوزه­­‌های کاربرد فراگیر، رسالت ایجاد شفافیت و بهره‌­وری عملکرد را در صورت شناخت و درک صحیح متصدیان امر و متخصصین از مقتضیات کسب و کار هر سازمان در هر سطح، و اشراف بر حوزه­‌های کاربرد در سازمان­‌ها بخوبی ایفا می‌­نماید. مانا مهام معتقد است، توسعه پیش از تکنولوژی و تجهیزات، به وجود فرهنگ توسعه محور در هر بخش از جامعه وابسته است. از این‌­رو مانا مهام ماموریت خود را بر شکل گیری تیمی منسجم و چابک، متعهد و مسئولیت پذیر بنا نموده که بتواند علاوه بر ایجاد فرهنگ توسعه خواه در خانواده خود به منظور ارائه بهترین پاسخ به نیازهای مشتریان، همگام با مسیر توسعه سازمان­‌ها، نقشی مانا از خود برجای بگذارد.

توسعه زیرساخت مانا مهام معتقد است که پیشتاز بودن در ارائه خدمات و تسهیل فرایندها، در زمینه دولت و تجارت الکترونیک، مستلزم بینش لازم جهت  تدوین استراتژي و متدلوژي تغییرات دائمی تحولات علمی و فناورانه در فضاي مجازی است. دقیقا در جایی که پویش متقابل علم و تکنولوژي، در بستر فرهنگ، به گسترش فراساختار خود در سایر عرصه­‌هاي زندگی ادامه می­دهد.